Misza 4

Michał Bednarczyk

Niezależny producent filmowy. Współtwórca i członek Fundacji IMAGO SILESIA zajmującej się animowaniem życia kulturalnego oraz dawaniem szans rozwoju i przestrzeni do ukazania własnej sztuki zdolnym artystom. Jako producent filmowy zrealizował m.in. reklamy dla norweskich jednostek specjalnych, kierował planami zdjęciowymi wielu reklam: Mitsubishi Motor Poland, Teatley, Scania; teledysków; Armia, Pogodno, Lecha Janerka, Kazik Staszewski, Michał Szpak, Maleo, etc. Z wykształcenia kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej, właściciel firmy produkcyjnej- BALANS FILM. Pomysłodawca i producent kreatywny filmu. Kieruje się zasadą, że producent rzeczy niemożliwe załatwia dzisiaj, a cuda jutro. Odpowiada za przebieg produkcji.

 

Edek

Edward Baron

Przez lata zajmował się zawodowo promocją niezależnej kultury oraz zawracaniem wszystkim głowy problemem ograniczania swobód obywatelskich, w tym rozbrojenia społeczeństwa. Maniak zdrowego rozsądku i logicznej argumentacji. Pisze teksty.

 Grzesiek 2

Grzegorz Senderowicz

Człowiek orkiestra. Ciężko powiedzieć, które z jego zainteresowań wiodą prym wśród innych, ale najciekawsze jest to, że we wszystkich osiąga sukcesy. Historyk, informatyk, członek Amnesty International organizator festiwali i inicjatyw kulturalnych. W projekcie odpowiada za część informatyczną.