Powstaje pierwszy w Polsce film dokumentalny, który ma w ciekawy i nowoczesny sposób podjąć dyskusję o broni palnej. Ekipa realizująca ten film pragnie, aby był on na mozliwie najwyższym poziomie. Aby to osiągnąć potrzebujemy dużej ilości sprzętu, ludzi, pracy i czasu. Potrzebujemy Waszego wsparcia, nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami ! Ten dokument ma szanse powstać tylko dzięki powszechnemu zaangażowaniu ludzi, którym na sercu leży pozytywny wizerunek broni palnej.

polak potrafi

W połowie lutego ruszamy ze zbiórką publiczną. Każdy zainteresowany, będzie mógł wesprzeć nas finansowo ! Z dniem wejścia „Para Bellum” na Polak Potrafi rozpoczniemy kolejny ważny etap promocji. Dla wspierających projekt przewidujemy liczne nagrody. Na bieżąco będziemy informować o tym na naszym blogu,  facebook”u i przez newsletter. Akcja zbiórki funduszy jest podstawowym i najważniejszym krokiem do powstania filmu, dobry start to podstawa.

Dlatego gorąco zachęcamy, abyście byli częścią tej zmiany, zaangażowali się osobiście i wsparli projekt. Już teraz możecie to zrobić wpisując się do naszego newslettera ! Dzięki temu będziemy wysyłać Wam ciekawe materiały filmowe z planu zdjęciowego i informacje o postępach produkcji filmu.

Oprócz zbiórki publicznej już teraz szukamy partnerów projektu. Bardzo cieszy nas wsparcie ROMB  i FIREARMS UNITED. Zapraszamy chętne do współpracy firmy, organizacje i mecenasów, którzy chcieliby współtworzyć film.

r1

 

Firearms-United-1